Aktuality

14/02Navštivte náš stánek na Pardubické stavební výstavě

Nová okna jsou dlouhodobou investicí. Jak správně vybrat? Rádi si o tom s vámi popovídáme, zastavte se u našeho ...

14/02Přesunutí vzorkové prodejny

Vážení zákazníci, dnem 01. 03. 2016 bude vzorková prodejna z Pardubic, Štrossovy ul. 129, přesunuta do výrobního závodu na ...

24/11Přispěli jsme na zakoupení nového vozu pro centrum Don Bosco

Pracovníci centra Don Bosco mají pro své cesty na pomoc ohroženým mladým lidem nové auto. Na financování vozu ...

Úvod / Služby / Montáž a doprava

Montáž a doprava

Montážní vůz

Při realizaci zakázek využíváme vlastní dopravy a vlastní montážní skupiny. Díky tomu jsme velmi operativní a jsme schopní nabídnout rychlé a kvalitní montáže našich výrobků.

Profesionální montáž

Jako výrobce a dodavatel výplní stavebních otvorů nabízíme svým zákazníkům ucelené systémy řešení jejich požadavků na výměnu oken, dveří, posuvných stěn a jejich doplňků, včetně kompletních dokončovacích prací.

Vysoká úroveň naší práce se opírá o dlouholeté zhodnocené zkušenosti a znalosti nabyté periodickými školeními, zejména u dodavatelů profilových systémů (plastový systém REHAU, hliníkový systém HEROAL - doloženo certifikáty).

Samotné realizaci montážních a dokončovacích prací předchází výroba oken, dveří či stěn na moderních technologických zařízeních a následná šetrná přeprava výrobků do místa plnění montáže. Odborná montáž plastových i hliníkových oken a dveří, realizovaná našimi montážními pracovníky, splňuje přísné požadavky z hlediska normových technologických postupů, a to jak u klasických, tak speciálních – tzv. předsazených montáží a je plně v souladu s technickou normou TNI 74 6077.

Základní principy montážních prací:

  • Rovinné a staticky odpovídající vsazení výrobků do stavebních otvorů 
  • Velikost vytvořené připojovací spáry musí garantovat především splnění hlukových a tepelně izolačních požadavků a vykazovat téměř nulovou průvzdušnost 
  • Kotvící prvky zajistí pevné ukotvení okenní či dveřní konstrukce do ostění 
  • Těsnící materiály umožňující snadnou dilataci – použití kvalitní flexibilní, nízkoexpanzní PUR pěny pro kampaktní vyplnění spáry po celém obvodu 
  • Uzávěra spáry – k vnějšímu utěsnění připojovací spáry používáme kvalitní komprimační pásku Tremco Illbruck ilmond. 
  • Doporučení zákazníkovi použití systému speciálních vnitřních a vnějších parotěsných a paropropustných fólií s vnitřní tepelnou izolací zajišťující trvalé spojení okenního či dveřního rámu s ostěním

Neodborná montáž může vyústit ve srážení vlhkosti a plísně

Výměnou oken se nesmí zhoršit hygienické podmínky v dotčené místnosti. Je nutné zajistit přísun čerstvého vzduchu do domu a přísun vzduchu pro plynové spotřebiče. My používáme speciální hydroregulační štěrbiny, které jsou namontovány do rámu okna ve fázi samotné výroby prvku.

Řada firem realizuje montáž výplní stavebních otvorů zastaralou, normám neodpovídající technologií – okno je mechanicky ukotveno, zapěněno nejlevnější PUR pěnou a překryto vrstvou omítky, což je krátkodobým řešením a rozhodně nezajistí funkční způsobilost připojovací spáry po celou dobu předpokládané životnosti výrobku. Tímto postupem jsou i kvalitní prvky s pěti a více komorami a zasklením s koeficientem tepelné prostupnosti Ug = 1,1 W/m2K a méně, degradovány.

Doprava

Pracovníci montážních skupin jsou pravidelně proškolováni a mají příslušné certifikáty. Veškeré montáže probíhají v souladu s národními i evropskými normami. Každá montážní skupina má k dipozici plně vybavený montážní vůz.

Tyto vlastní dopravní a montážní prostředky jsou zárukou, že získáte nejen kvalitní výrobek, ale také jeho kvalitní zamontování do stavby. pokud vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat.


+420 466 613 800info@duvox.cz
Logo DUVOX2012 © DUVOX s.r.o., všechna práva vyhrazena