Aktuality

14/02Navštivte náš stánek na Pardubické stavební výstavě

Nová okna jsou dlouhodobou investicí. Jak správně vybrat? Rádi si o tom s vámi popovídáme, zastavte se u našeho ...

14/02Přesunutí vzorkové prodejny

Vážení zákazníci, dnem 01. 03. 2016 bude vzorková prodejna z Pardubic, Štrossovy ul. 129, přesunuta do výrobního závodu na ...

24/11Přispěli jsme na zakoupení nového vozu pro centrum Don Bosco

Pracovníci centra Don Bosco mají pro své cesty na pomoc ohroženým mladým lidem nové auto. Na financování vozu ...

Úvod / O firmě

O firmě

Společnost DUVOX s.r.o. byla založena v roce 1996. Jako výrobce plastových oken a dveří, horizontálních a vertikálních žaluzií, systémů zasklení balkónů, lodžií a zimních zahrad se dnes řadí k ekonomicky a obchodně stabilizovaným firmám na českém trhu. Svým ročním obratem a počtem zaměstnanců patří ke středně velkým výrobcům v daných komoditách.

Výrobní hala

Veškerá výroba je realizována ve vlastním výrobním závodu s moderní technologií. V roce 1998 byla uvedena do chodu nová výroba výstavbou provozu v Rozhovicích. Byla instalována nová technologie s využitím moderních strojů. Také byla zahájena výroba z vysoce kvalitního systému REHAU. Společnost Duvox vstoupila do podvědomí jako firma, která vyrábí plastová okna a dveře.

Plastová okna a dveře jsou vyráběna z vysoce kvalitního německého profilového systému REHAU. V roce 2002 došlo k rozšíření o výrobu kompletního hliníkového programu (zimní zahrady, zastřešení bazénů) ze systému HEROAL, který vyniká kvalitní povrchovou úpravou a je rovněž německé provenience. Od roku 2008 se společnost úspěšně etablovala jako výrobce otvorových výplní pro nízkoenergetické a pasivní domy. V oblasti zasklívání balkónů a lodžií má firma několikaleté zkušenosti svýrobou a montáží posuvných i pevných systémů zasklívání dle přání zákazníka.

V roce 2004 byla na základě poptávky trhu rozšířena činnost o kompletní rekonstrukce balkónů, které zahrnují výrobu a osazení zábradlí, sanace starého povrchu, hydroizolace, atd.

Z uvedeného výčtu je patrné, že firma DUVOX nenabízí pouze okna a dveře, ale ucelené systémy řešení dle přání a požadavků zákazníků, a to od fáze prezentace a technické podpory až po samotnou realizaci, tj. výrobu, montáž a zednické práce. Pracovníci firmy jsou vždy připraveni zodpovědět všechny dotazy, popřípadě navrhnout další doporučení, jež vycházejí ze zhodnocených zkušeností nabitých praxí a umocněných periodickými školeními.

Výrobní hala

Ve výrobě uplatňuje firma několikastupňovou kontrolu, která je zárukou vysoké kvality konečných výrobků, jež odpovídají přísným normám Evropské unie. Důkazem toho je úspěšné odzkoušení těchto produktů českou autorizovanou zkušebnou CSI Praha a udělení příslušného certifikátu jakosti.

Kvalitní vstupní materiály, vlastní výrobní prostředky, mnohaleté zkušenosti a vysoká odbornost všech pracovníků firmy, orientovaná na potřeby zákazníků - to jsou atributy, které je společnost DUVOX připravena předávat prostřednictvím vysoké užitné hodnoty svých výrobků.

Pokud chcete rozšířit řady našich zaměstnanců, podívejte se do sekce VOLNÁ MÍSTA.

Naše výrobky jsou testované autorizovanou zkušebnou. Dobré výsledky tohoto testování si můžete prohlédnout v získaných certifikátech.

+420 466 613 800info@duvox.cz
Logo DUVOX2012 © DUVOX s.r.o., všechna práva vyhrazena