Aktuality

14/02Navštivte náš stánek na Pardubické stavební výstavě

Nová okna jsou dlouhodobou investicí. Jak správně vybrat? Rádi si o tom s vámi popovídáme, zastavte se u našeho ...

14/02Přesunutí vzorkové prodejny

Vážení zákazníci, dnem 01. 03. 2016 bude vzorková prodejna z Pardubic, Štrossovy ul. 129, přesunuta do výrobního závodu na ...

24/11Přispěli jsme na zakoupení nového vozu pro centrum Don Bosco

Pracovníci centra Don Bosco mají pro své cesty na pomoc ohroženým mladým lidem nové auto. Na financování vozu ...

Úvod / Garážová vrata

Garážová vrata

Pryč jsou doby, kdy jste museli kvůli zaparkování do garáže vystupovat z auta. Nabízíme vám garážová vrata na dálkové ovládání, bytelná garážová vrata pro vysoké zatížení či garážová vrata bez nutnosti stavebních úprav při montáži a další typy.

Garážová vrata TRIDO

Garážová vrata Trido

Jsou určena převážně pro standardní garáže, dvojgaráže nebo vjezd do hromadných garáží. Jsou vyráběna z komponentů shodných s průmyslovými vraty určenými pro vysoké provozní zatížení. Liší se od průmyslových vrat pouze svým vnějším vzhledem a použitým pohonem. Konstrukce a povrchová úprava zajišťuje vysokou provozní užitnost a dlouhou životnost.

Více informací o garážových vratech TRIDO.

Garážová vrata KRUŽÍK

Garážová vrata Kružík

Patří mezi nejčastěji používaná garážová vrata. Jejich velkou konstrukční výhodou je svislé otevírání a zasouvání jednotlivých sekcí pod strop garáže, díky čemuž lze ušetřit spoustu místa před i za vratovým otvorem. Vyznačují se výbornými tepelně izolačními vlastnostmi a možností opatřit vrata integrovanými sekčními dveřmi. Jednotlivé sekce (panely) mohou mít různé podoby - od tenkých lamel až po pásy široké několik desítek centimetrů.

Více informací o garážových vratech KRUŽÍK.+420 466 613 800info@duvox.cz
Logo DUVOX2012 © DUVOX s.r.o., všechna práva vyhrazena